Agenda Archief

Archief  exposities (vanaf januari 2016 tot heden)

(Voor lopende en komende exposities: zie Agenda)

 Seizoen 2018/2019

19-9-2019 t/m 12-10-2019 (opening: 21-9-2019)

Natuur op sokkel en wand

Dubbelexpositie van Vera Berkvens (Enschede, schilderijen) en Peter Kock (Enschede, beelden)


7-6-2019 t/m 21-6-2019

SAS 2019

Steenwijker Amateur Schilders tonen hun werk


2-5-2019 t/m 25-5-2019

Als je van hout houdt

Groepsexpositie:

  • Jan Piet van den Berg, Frederiksoord (beelden)
  • Mots Kocic, Steenwijk (Objecten)
  • Marcelle van der Leeuw, Meppel (Meubels)
  • Henk Schouman, Oudega (Houtsneden)

20-4-2019 t/m 27-4-2019

Expositie VUSO

Diverse cursisten tonen hun werk


21-3-2019 t/m 13-4-2019

Duet

Dubbelexpositie:

  • Han van Hagen, Zuidwolde (etsen)
  • Lia van Rhijn, Zuidwolde (keramiek)

14-2-2019 t/m 9-3-2019

Discipline

Groepsexpositie:

  • Joek van Draanen, Almere (brons)
  • Redmer Hoekstra, Elst (tekeningen)
  • Mariet Rankenberg, Steenwijk (textiel)

10-1-2019 t/m 2-2-2019

Zevensprong

Groepsexpositie:

  • Hélène Derkx, Steenwijk (textiel)
  • Geo Hultink, Wanneperveen (keramiek)
  • Jan Krikke, Giethoorn (beelden)
  • Roel Smelt (†) (schilderijen)
  • Gijs Tielemans, Steenwijk (zentangle)
  • Harm Visserman, Oldemarkt (schilderijen)
  • Hendrik, Steenwijk (collages)

29-11-2018 t/m 22-12-2018

De Som der Delen

Dubbelexpositie:

  • Gerda Elsenaar, Meppel (houten objecten)
  • Hetty de Groen, Meppel (schilderijen)

25-10-2018 t/m 17-11-2018

Kunstenaarscollectief 'Take5'

Groepsexpositie:

  • Zhongnai Hashuury, Meppel (schilderijen)
  • Jan van Os, Meppel (schilderijen)
  • Mark van der Staay, Meppel (schilderijen)
  • Robert Terenstra, Meppel (schilderijen)
  • Peter van der Veen, Meppel (schilderijen)

20-09-2018 t/m 13-10-2018

1,2,3 Gelukt

 Dubbelexpositie:

  • Hart2art, Steenwijk: Janien Loman-Esinge (schilderijen) en Hilco Loman (fotografie)
  • Jaap Smit, Oldemarkt (RVS-objecten)

 Seizoen 2017/2018

18-08-2018 t/m 06-09-2018

Raggers rond de Baarg 

Een familiegeschiedenis op de rafelrand van Overijssel en Drenthe


08-06-2018 t/m 22-06-2018

Steenwijker Amateur Schilders exposeren hun werk

Groepsexpositie met werk van diverse kunstenaars


03-05-2018 t/m 26-05-2018

Dromen voorbij de Tijd

Dubbelexpositie:

  • Angelien Coco Martin uit Roden met beelden
  • Olga Lohle († 10-02-2016) met schilderijen 

21-04-2018 t/m 26-04-2018

Expositie VUSO

Groepsexpositie met werk van diverse cursisten


22-03-2018 t/m 14-04-2018

Puur

Dubbelexpositie:

  • Hannie Bushoff uit Roderwolde met stokkenvogels
  • Astrid van de Weerd uit Groningen met schilderijen van wol

15-02-2018 t/m 10-03-2018

Verbinding door Structuur

Dubbelexpositie:

  • Elisa van den Berg uit Zuidwolde met beelden
  • Jacintha Reijnders uit Haarlem met schilderijen

11-01-2018 t/m 03-02-2018

Zevensprong

  • Henk van Donk uit Warfhuizen met schilderijen
  • Mots Kocic uit Steenwijk met kleine design-meubels
  • Ankie Koopmans uit De Blesse met hondenkoppen
  • Isabelle Montain uit Noordwolde-Zuid met schilderijen
  • Trudy Steegh uit Blankenham met beelden uit steen
  • Henk van de Wal uit Steenwijk met sjablonen
  • Joke van der Wal uit Veessen met keramiek

30-11-2017 t/m 23-12-2017

Het Hollandse Licht

* Een expositie i.s.m. RABOBANK Steenwijk

* Theo de Witte uit Leeuwarden met schilderijen


02-11-2017 t/m 25-11-2017

Fiep 100 Jaar

* Een expositie i.s.m. Bibliotheek Steenwijk over:

   Fiep Westendorp 100 jaar


21-09-2017 t/m 14-10-2017

Open Atelier 2017 Steenwijkerland

* Een overzichtsexpositie van 'Kunstkring Steenwijkerland'


 Seizoen 2016 / 2017


26-05-2017 t/m 09-06-2017

"SAS"

*Expositie van de Steenwijker Amateur Schilders


28-04-2017 t/m 20-05-2017

"CBK: Verwondering verbeeld"

* exposant opgegeven door de Commissie Beeldende Kunst Steenwijkerland:
   Alie de Boer uit Blokzijl met textiele werken, assemblages en fotografie


14-04-2017 t/m 22-04-2017

"VUSO"

Expositie cursisten VUSO


16-03-2017 t/m 08-04-2017

"Dubbel eigenzinnig"

* Saskia Wevers uit Zwolle met schilderijen

* Johan Haantjes uit Leeuwarden met schilderijen


09-02-2017 t/m 04-03-2017

"Detail van Formaat"

* Loes van Dijk uit Echten met schilderijen en etsen


05-01-2017 t/m 28-01-2017 

"Water en Vuur"

* Jan Boer uit Basse met keramiek

* John Lubbers uit Steenwijkerwold met schilderijen


24-11-2016 t/m 17-12-2016

"Zevensprong"

* Floris Anker uit Havelte met schilderijen

* Rens Rietmulder uit Kuinre met tekeningen

* Waldemar Ysebaert uit Doetinchem met beelden

* Mirjan Welling uit Doetinchem met sieraden

* Hans Hayen uit Zelhem met videopresentaite en schilderijen

* Christien de Jong uit Wijhe met "Happy Houses"3d (ribcarton) 

* Ingenet van Popta uit Steenwijk met schilderijen


20-10-2016 t/m 12-11-2016

"Bevlogen"

*Anja Mulder uit Assen met keramiek

*Katja Berkenbosch uit Amsterdam met schilderijen van papier

*Leo Cahn uit Wilhelminaoord met sieraden


15-09-2016 t/m 08-10-2016

"Noorder Art"

Jan Hooghiemstra uit Oensjerk met glaskunst,

"Noorder Art" met vier schilders uit het Noorden

Jan de Boer,

Mineke Gravers

Marja Hens

Sieuwke Ronner


 Seizoen 2015 / 2016 : vanaf januari 2016


27-05-2016 t/m 10-06-2016 

"SAS"

Expositie van de Steenwijker Amateur Schilders.


28-04-2016 t/m 21-05-2016 

"Mythe in Sculptuur"

Expositie i.s.m. Commissie Beeldende Kunst Steenwijkerland, met:

Nico Cornelis Klomp uit Kallenkote met figuratieve keramische beelden.


14-04-2016 t/m 23-04-2016

"Vuso"

Expositie cursisten VUSO


17-03-2016 t/m 09-04-2016 

"Op Formaat" 2

40 x 40  (reizende expositie) met werken van 40 x 40 ccm.


11-02-2016 t/m 05-03-2016 

"PuzzelsTuk"

Scholenproject i.s.m. OBS " 't PuzzelsTuk" uit Tuk en Fotoclub Tuk


07-01-2016 t/m 30-01-2016

"Architectuur...." 

Carla Zeegers uit Harderwijk met tekeningen

Anneke Kelderman uit Harderwijk met keramiek